středa 30. července 2014

KVĚTINOVÁ VÁLKA

V soutěži u otázky, co vám tu chybí, jste si psali o více mých výplodů, názorů na cokoli, žbleptů, tak tady to máme. Na vlastní nebezpečí ;) Nad čím se zamyslím dnes? 


Právě nám doma vykvetla rostlinka, co jsme si mysleli, že už je po ní. A to mě přivedlo k zamyšlení co ženy a květiny. Já třeba je nedostávám vůbec ráda. Ne že bych je teda nedostávala ráda, ale pak jsem neuvěřitelně smutná, když kytička umře. Jsem asi divná, ale ten okamžik radosti mi nestojí za ty okamžiky trápení a lítosti, kdy uvadá a já mám pocit, že kvůli mě ji museli utrhnou a teď přijde vniveč.


Proto jediné kytky, co jsem kdy akceptovala, byly růže, protože ty jako snad jediné jsou hlavou vzhůru vysušit a vypadají pořád celkem živě. Skladovala jsem takhle růžičky za celé své dospívání, květiny od chlapců, narozeniny, svátky, všechno. A kdo jste měl doma sušenou výzdobu jistě víte, jak blbě se to udržuje bez prachu. Když jsem nakonec ty zaprášené chudinky vyhazovala, protože už to nebylo ani červené a byla alergická bomba, nesla jsem to hodně těžko.

zdroj

Pamatujete si seriál Přátelé, jak bylo Phoebe líto těch suchých vánočních stromečků, že neposlouží svému účelu a tak jí ostatní koupili všechny seschlotiny, co jich našli a vyzdobili je a ona byla obrovsky šťastná? Ehm, jsem divná co :)

zdroj

A tato skutečnost přinesla pár komplikací mé rodině, která má potřebu dodržovat pravidla, například že na promoce se dává pugét. Ale protože ví, že to mají zakázané a proto, že moje rodina je dost ujetá, dokázali si poradit. Tohle je sýrový pugét, co jsem dostala před celou aulou. Ale nikdo jiný nebyl tak originální a všichni si to fotili. A jak já jsem litovala těch obrovských vazeb, které museli umřít jen kvůli tomu, aby se s nimi nějaká slečna v šatičkách vyfotila s modrými deskami a babičkou. Jak jste na tom vy a květiny? Dostáváte je rádi (asi spíš rády, ale buďme korektní :) )? Dáváte je rádi? Případně jaké jsou vaše oblíbené? A nebojte, nebudu se zlobit, když budete mít jiný názor než já. A vážně toužíte po více takovýchto článcích? Přiznejte se :)

Žádné komentáře:

Okomentovat