úterý 9. srpna 2016

ZMRZLINA MANHATTAN

Díky výzvě na portálu Blogerky.cz jsem dostala možnost vyzkoušet nové druhy zmrzliny Manhattan. Řekněme si po pravdě, že tahle zmrzka nepatří k nejlevnějším, takže jsem byla ráda, že jsem dostala kupónky na nákup této dobroty. Nakonec jsem se ale nemohla rozhodnout kterou vezmu a nestačilo to na všechny, takže jsem stejně ještě doplácela :-D

jogurt + třešeň

Říkala jsem si, jak asi zpracovat článek o zmrzlině. Většina lidí asi napíše recept nebo vytvoří nějaké supr trupr fotky. Tak co teď, abych se neopičila? Prostě a jednoduše, řeknu vám, co se u nás s Manhattanem po zakoupení dělo.

vanilka + jahoda

Je tu totiž jeden zásadní problém. Nemáme mrazák. Tedy máme, ale naprosto malililinkatý a věčně plný nějakého masa, co bereme od farmářů. A teď tři litry navíc, ještě v naprosto neforemné krabici (přece jen, třeba mražený hrášek tam vždycky nějak "natřískáme", ale s vaničkou zmrzky to nějak nejde). A tak jsem obvolávala rodinku, kdo mi to uschová, než vymyslím, jak to využít. A protože bylo vedro na padnutí, ideální doba na tuto pochutinu, co mě nenapadlo.

vanilka + čokoláda

Zavolala jsem kamarádům a pozvala je do parku na zmrzkové hody. Co k tomu potřebujete:
 • kamarády
 • deku / mikinu / něco na sezení
 • hromadu zmrzliny
 • hromadu plastových lžiček
 • šlehačku / čokoládovou šlehačku


A tak jsme seděli, povídali, k tomu se cpali zmrzkou a byl z toho naprosto boží den. Jíst zmrzlinu plastovejma lžičkama v parku přímo z vaničky, na tom prostě něco je. Doporučuji :)

8 komentářů:

 1. Jee, já z toho úplně cítím tu pohodu :)

  Simply Janet

  OdpovědětVymazat
 2. Krásný, pohodový článek :) Taky jsem měla jednou od této značky zmrzlinu a moc mi chutnala :)

  OdpovědětVymazat
 3. Aaaach. Jak tak koukám, tak bych si hned taky dala :D Škoda, že my doma aktuálně nemáme žádnou zmrzlinu, budu si nějakou muset v pátek vyškemrat xD Na to, že jsem ale na obecně takové ty klasické - čokoládová, vanilková... ideálně pistáciová :D tak mě tyhle druhy celkem zaujaly. Dost by mě zajímalo, jak chutnají - řekla bych, že by to mohlo být fakt dobrý :D I s mojí vybíravostí xD

  OdpovědětVymazat
 4. Tak jsi to nakonec se zmrzlinou vyřešila úplně skvěle! Takový zmrzlinový piknik je úžasný nápad :)

  GIVEAWAYAnother Dominika

  OdpovědětVymazat
 5. Višne ani čerešne nemusím, ale tie ďalšie dve by som rada ochutnala ʕ→ᴥ←ʔ

  ♡ * Le blog de la Licorne * ♡

  OdpovědětVymazat
 6. Je pravda, že zmrzka má opravdu velké balení a kolikrát taky musím přemýšlet, jak jí uskladnit. Většinou to vyřeším tak, že koupím menší balení zmrzliny nebo jí přendám do menší vaničky. Ale rozhodně stojí za to si jí koupit. A pro oslavy nebo přátelské posezení je to skvělá volba. :)

  OdpovědětVymazat
 7. Pamatuju si, že jsme, když jsem byla malá, s mamkou vždycky koupili tu jahodovou a jedli to spolu lžičkou z vaničky v posteli. Taky bezva! :)

  OdpovědětVymazat
 8. Mňaam, keď som bola malá, stále sme ich kupovali!:)

  Letná giveaway na blogu!

  OdpovědětVymazat